همکاری با سازمان ها

فروشگاه اینترنتی فرانید با محوریت رضایت هرچه ‌بیشتر مشتریان کلان خود، زیر ساخت‌هایی جهت پاسخگویی فراگیر به نیازهای بازار در حوزه‌ی همکاری‌های سازمانی ایجاد نموده است. ابزارهایی از جمله کد تخفیف، امکان خرید عمده با بهترین قیمت و ناوگان توزیع در سراسر ایران، نمونه‌ای از خدمات ارزش‌ افزوده‌ی ما به سازمان‌ها در راستای همراهی هرچه ‌بیشتر است.

کد تخفیف

  • برخی سازمان‌ها قصد دارند با اعمال شروطی از جمله تاریخ انقضای مشخص و امکان خرید گروهی خاص از کالاها، اقدام به ارایه‌ی اعتبار خرید به کاربران مورد نظر خود نمایند، فرانید در این راستا با ارایه‌ی کد تخفیف با شروط مورد نظر سازمان‌ها آماده‌ی همکاری خواهد بود.

خرید عمده

  • ضمانت اصالت کالا و گارانتی معتبر، پاسخگویی ۲۴ ساعته، بستر شفاف، ارایه‌ی بهترین قیمت، امتیازات اختصاصی ویژه‌ی همکاری ‌های مداوم و… می‌تواند زمینه ‌سازی مناسب جهت خریدهای عمده‌ی اقلام و تجهیزات قطعات یدکی و نیز خریدهای گروهی کاربران سازمان‌ها از فرانید باشد.
  • همه‌ی شرکت‌ها و سازمان‌ها به طور معمول خریدهای عمده انجام می‌دهند. فروشگاه اینترنتی فرانید آماده‌ی فروش عمده‌ي کالاهای مورد نیاز سازمان‌ها با تخفیف ویژه است. قطعا در خرید عمده‌ از فرانید، ارزش‌هایی مثل ضمانت اصالت کالا، گارانتی معتبر، پاسخگویی ۲۴ ساعته و ارائه‌ی بهترین قیمت، درست مثل خریدهای خرد وجود دارد. بنابراین اگر مدیر یک شرکت هستید یا مسئولیت خریدهای سازمانی را بر عهده دارید، فرانید از این پس آماده‌ی پاسخگویی به نیاز شما خواهد بود.

ارسال کالا به سراسر ایران

  • سیستم انبارداری و توزیع فراگیر در سراسر ایران، خدمت ارزش‌افزای دیگری از فرانید است که امکان همکاری با سازمان‌ها جهت تهیه و ارسال انواع کالاها را میسر ساخته است.
  • آیا شما مدیر یک سازمان دولتی هستید؟ موسس یک شرکت خصوصی چطور؟ اصلا شاید مسئولیت خریدهای عمده‌ی یک اداره را بر عهده دارید. در هرکدام از این مسئولیت‌ها که هستید، ممکن است زمانی به این فکر افتاده باشید که مثلا ای کاش می‌توانستید خریدهای عمده‌ی شرکت را با تخفیف ویژه انجام دهید. دیگر این یک آرزو نیست چرا که اکنون امکان همکاری فرانید با سازمان‌ها بوجود آمده است. همکاری‌ در قالب خرید عمده، کد تخفیف و ارسال کالا به سراسر ایران. برای اینکه با هرکدام از این خدمات بیشتر آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.
  • ارسال انواع کالاها به سراسر ایران، خدمت ارزش‌افزای دیگری از فرانید است که امکان همکاری با سازمان‌ها را میسر ساخته است.